כוסות חד פעמיות

כוסות חד פעמיות מתכלות

שימוש בכוסות חד פעמיות הוא צורך בסיסי, לגיטימי והגיוני לחלוטין. גם החסידים האדוקים ביותר של איכות הסביבה, מודים כי אפשר להשתמש מידי פעם בכלים חד פעמיים.

חברת רעיונות ירוקים הוקמה בין היתר במטרה להעניק מענה מתאים לקהילה גדולה של אוהבי כדור הארץ. אנו מציעים חלופות ירוקות, איכותיות ודקורטיביות בעבור השימוש בכלים החד-פעמיים הרגילים.

סל המוצרים שלנו ב- Greenideas, כולל מבחר גדול של כוסות, צלחות, סכו"ם, כלי הגשה ופריטים נוספים. המוצרים כולם ידידותיים לסביבה. יחד נוכל לשמור על כדור הארץ, ליהנות מפיקניקים בחיק הטבע עם כלים נהדרים וגם לרכוש אותם במחירים שווים לכל נפש.

כוסות חד פעמיות מתכלות של Greenideas יתכלו בקומפוסט בתוך כ-90 יום, זאת בניגוד לכלים עשויים פלסטיק או קלקר אשר אינם מתכלים לעולם למעשה. החומרים אשר מרכיבים את הכוסות הם עמילן תירס בעבור כוסות לשתייה קרה, ונייר מצופה עמילן תירס בעבור כוסות לשתייה חמה.

Greenideas הוקמה במטרה לעודד את השמירה על איכות הסביבה ללא פגיעה באיכות החיים. אין כל צורך לוותר על התענוגות הקטנים בחיים, כל שיש לעשות הוא להקדיש מספר דקות למחשבה על חלופות אקולוגיות.

אנו עמלים ללא הרף להרחבת סל המוצרים שלנו. הדבר נעשה תוך דבקות בסטנדרטים גבוהים של איכות, שירות ונאמנות לערכי השמירה על הסביבה. הייחוד שלנו בא לידי ביטוי בקהל גדול של לקוחות קבועים. נשמח לחלוק עמכם את האכפתיות לסביבה ולשמוע רעיונות ירוקים חדשים. 

כוסות חד פעמיות לשתייה קרה  כוסות חד פעמיות לשתייה חמה