איך לעצב שולחן חגיגי עם כלים חד פעמיים מתכלים?

תתפלאו לגלות שאפשר ליצור שולחנות מעוצבים מרשימים ויפהפיים עם כלים חד פעמיים מתכלים התורמים למאזן האקולוגי הסביבתי. אין באמת סיבה ממשית שאחרי אירוח אינטנסיבי של יום ההולדת או חג עבורו עמלתם רבות בשתי ידכם - בישלתם והכנתם גם תיאלצו לשפשף את הכלים, לנקות את הלכלוך, לחכות שמדיח הכלים יסיים את הפעולה ועוד אחר כך גם תיאלצו להניח הכל במקומו.
הרי גם ככה הסירים והמחבתות דורשים ניקיון, גם הרצפה ״צועקת״ לתשומת לב וגם ככה יש כל כך הרבה דברים שעליכם לתכנן בלי קשר לאוכל. זה הזמן לעשות שינוי מהותי ולעבור לארח עם כוסות, סכו״ם וצלחות חד פעמיות ועדיין לקבל מראה שולחן מרשים, חגיגי וצבעוני. 
 

איך עושים את זה?

בנוסף לעובדה שהכלים שלנו בעלי צבע וטקסטורה נטרליים המתאימים לכל סוג של אירוח, הם גם נוחים לשימוש וניתן להגיש בהם אוכל קר וחם. ברגע שאתם בוחרים במפה צבעונית, מפיות מיוחדות ומניחים על השולחן נרות או פרחים אתם משדרגים באופן בלתי רגיל את המראה שלו ומשיגים את אפקט ההתרשמות, ממש כאילו הכלים היו עשויים קרמיקה או פורצלן. 
 
הנה כמה טיפים לעיצוב השולחן:
 
שניים או שלושה צבעים - אם תבחרו שני צבעים ניטרלים כמו תכלת וירקרק ותוסיפו לגוונים אלו צבע חזק דומיננטי כמו ורוד פוקסיה, תעניקו לשולחן חיות וייחודיות. המפה יכולה להיות בצבע תכלת, המפיות בירקרק והפרחים בוורוד פוקסיה. מראה מהמם. 
נרות - יש כל כך הרבה סוגים של נרות בכל מיני צבעים שיכולים בכייף להעניק לשולחן שלכם מראה רומנטי, חמים ואינטימי. 
קישוטים - בחנויות מיוחדות יש מגוון רחב של קישוטים לשולחן, קישוטים שלא חייבים להיות יקרים ולקרוע לכם את הכיס. תוכלו לבחור במחזיקי מפיות בצורות ובצבעים שונים שיעניקו טוויסט מעניין לשולחן. אם אתם מארגנים יומולדת לאחד הילדים, תוכלו אפילו לקשור לכסאות בלונים צבעוניים שיעניקו לחלל מראה חגיגי ושמח. 
קונספט - בחרו קונספט מגניב שיאפשר לכם ללכת על כיוון מסוים. במידה ואתם מארחים בחג, העיצוב הופך לקל, זאת משום שתוכלו להשתמש במאפייני החג לעיצוב. לדוגמא ביום העצמאות תוכלו להניח דגל קטן בכל כוס חד פעמית או לעצב את השולחן בצבעי כחול, לבן.