המהפכה האקולוגית המדוברת בעולם - תיקי בד טבעיים בכל מיני סוגים

לאחרונה יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בתיקי יוטה, שקיות אל בד סביבתיות, שקיות בד מכותנה ושקיות מתכלות. לכל אותן שקיות ותיקים יש מגוון רחב של שימושים והם אף מקלים על פעולת הסחיבה הלא פשוטה שהיא חלק מחיי היומיום שלנו. אם עד לא מזמן היינו נסחבים עם עשרות שקיות ניילון שלעתים גם היו נקרעות לנו, בדרך הביתה היום אפשר להנות מתיק חזק עשוי 100% מצמח היוטה. מלבד העובדה שמדובר במוצר ידידותי לסביבה שכן צמח היוטה גדל בתנאים אורגניים, ניתן להשתמש בתיק לסחיבת ספרים מהספריה, ללכת איתו לים, להשתמש בו בתור תיק אוכל לעבודה או ללימודים ולעשות בו עוד מגוון רחב של שימושים המתאימים לצרכים הספציפיים שלכם.
יתרון נוסף בתיקי היוטה המדליקים הללו הוא שאתם בוחרים את סוג הידיות בהם אתם מעוניינים, מה שמעניק לתיק מראה מדליק ועכשווי בין אם דרך ידיות הכותנה שנחשבות לנוחות לנשיאה על הכתף דרך ידיות הבמבוק המקסימום שמתאימות לנשיאה ביד. 

שקיות אל בד- לא רק בחו״ל

 
אם הייתם לאחרונה באנגליה וודאי הבחנתם שבסופר למשל מחייבים את הלקוחות על שקיות הניילון. הסיבה לכך טמונה ברצון להפחית את השימוש באותן שקיות ניילון מזהמות ולעודד את השימוש בשקיות אל בד שנמכרות במחירים שווים לכל נפש. אנחנו ברעיונות ירוקים מייבאים את השקיות מהמזרח ומספקים אותן ללא מעט חברות, ספקים ועסקים הפזורים ברחבי הארץ. השימוש באותן שקיות בד לא ארוגות מאפשר לכולנו להנות  משמירה על הסביבה ולהימנע משימוש בשקיות הניילון המזיקות לתהליך האיזון האקולוגי. השקיות הללו מאפשרות לנו להשתמש בהן שוב ושוב שכן הן עמידות, חזקות ונוחות לשימוש.
 

שקיות בד כותנה למגוון שימושים

 
כשאנו הולכים לקניות בשוק למשל, לרוב אנו לוקחים איתנו עגלה שתאפשר לנו לרכז את כל הקניות מבלי לסחוב מאה שקיות. רעיונות ירוקים בחרה לייבא לארץ פתרון נשיאה נוסף - שקיות בד עשויות מ- 100% כותנה טבעית. השקיות הללו מאפשרות לשמור על הירקות והפירות מהחבטות אותם הם מקבלים ומקלות על פעולת הקניות. אפשר להכניס אליהן כל כך הרבה מוצרים שכן הן בעלות נפח גדול. יש סוגים שונים של שקיות בד מכותנה החל משקיות מתקפלות, שקיות לים, שקית כביסה ועוד.
 
בואו ביחד נשמור על הסביבה, נפסיק להשתמש בשקיות הניילון המזהמות ונעבור להשתמש במגוון של שקיות ידידותיות שאוהבות את הסביבה שלנו והסביבה אוהבת אותן.