חד פעמי בעיצובים יפים לאירועים ושמחות

רוצים להיות חלק מהמהפכה האקולוגית הסביבתית שמתרחשת בישראל?
מחפשים דרך לקשט את השולחן בצורה טבעית, ייחודית ומקורית?
 
אחת הדרכים שלא רק יחסכו מכם זמן, כסף והרבה אנרגיה אלא גם יאפשרו לכם אינספור אפשרויות משחק לעיצוב השולחן היא באמצעות כלים חד פעמיים מתכלים. חד פעמי מתכלה מקבל את הצבע שלו מהעלים, מהדקל ומהעץ - צבעים על בסיס גוונים של חום, קרם ולבן. אותם צבעים משתלבים נפלא גם עם האוכל הצבעוני אותו תגישו וגם עם שאר הפריטים על השולחן - מפות, פרחים, פירות יבשים, קישוטים ועוד. כלים חד פעמיים ליום הולדת לדוגמא, יחסכו מכם את הטרחה לשטוף את הכלים במהלך ובתום האירוע, יימנעו מלבכם להחסיר פעימה כאשר כלי שיקר ללבכם מושלך על הרצפה ולא פחות חשוב ייתרמו למאזן האקולוגי הסביבתי, זאת במידה ואתם מחליפים חד פעמי מתכלה ב- כלים חד פעמיים מפלסטיק. 
 

חד פעמי עשוי מעץ, קונוסים וכלי קוקוס המתאימים לקומפוסט

כאמור, כלים חד פעמיים ליום הולדת, כלים חד פעמיים לאירועים כמו חג ט״ו בשבט בבית, בגן הילדים או בבית הספר יכולים לסייע לתהליך הלמידה החינוכי האקולוגי של הילדים שלנו. אם נסביר לילדים כי חד פעמי מתכלה הוא חלק בלתי נפרד משמירה על סביבה המייצרת פחות פסולת, וכי השימוש בכלים חד פעמיים מתכלים תורם למאזן האקולוגי, נוכל לצרף את הילדים שלנו לחלק ממהפכת המיחזור בה כולנו מנסים לקחת חלק. אותם כלים, מתאימים לקומפוסט, מה שמצמצם משמעותית את הפסולת שאנו מייצרים. 

אז בואו נסכם את היתרונות שבשימוש כלים חד פעמיים מתכלים:

ניתן להשתמש בהם לשלל עיצובים ורעיונות לסדר ולארגן את השולחן. הצבעים של הכלים מתאימים לשלל עיצובים ורעיונות. הם הרבה יותר אסתטיים מכלי הפלסטיק המשעממים ויוצרים בחצר אווירה של טבעי, פסטורלי וייחודי.
ניתן להיעזר בהם למטרות חינוכיות והסברתיות כחלק ממהפכת המיחזור בה כולנו לוקחים חלק. 
באמצעות שימוש בכלים חד פעמיים מתכלים אנו חוסכים במים, בעלויות ובאנרגיה. 
השימוש בכלים מתכלים בהשוואה לכלי הפלסטיק תורם למאזן האקולוגי הסביבתי ומצמצם משמעותית את הנזקים הסביבתיים שנגרמים כתוצאה משימוש בחומרים שאינם מתכלים.
 
אז בפעם הבאה שאתם חוגגים יומולדת, מארגנים חג או סתם אפילו מארחים חברים, נסו את השימוש בכלים מתכלים ותראו איך החיים שלכם משתדרגים והופכים שמחים יותר וכיצד האירוח הופך הרבה יותר קל, פשוט ונקי.