כלים חד פעמיים - סקירה על המוצרים שלנו

בפוסטים הקודמים עסקנו בחשיבות של שימוש ב- כלים חד פעמיים מתכלים והסברנו כמה נזק כלי הפלסיק החד פעמיים גורמים לסביבה שלנו. בנוסף, סיפרנו על היתרונות של כוסות חד פעמיות מתכלות ו- צלחות חד פעמיות מתכלות. בפוסט הבא בחרנו לסקור בפניכם את כל המוצרים שלנו באופן שיאפשר לכם להבין מה מתאים לשימוש ולצרכים היומיומיים שלכם, ומה פחות. אז ככה…

כלים חד פעמיים מתכלים - צלחות

יש לנו מגוון רחב של צלחות חד פעמיות. תוכלו לבחור בין צלחות ריבועיות עם וללא דופן, צלחות חד פעמיות מלבניות גדולות, צלחות מלבניות, צלחות עגולות מ- 15-25 ס״מ וקערית עגולה 12.5 ס״מ. גם צלוחיות, קערות עמוקות, מגשים, גביעים וצלחות בצורה של לבבות המתאימות לאירוח משודרג קיימות אצלנו. תחשבו על זה, במקום לשטוף מליון צלחות כשאתם מארחים, אתם יכולים פשוט להגיש את כל האוכל בכלי ההגשה החד פעמיים שלנו כולל סלטים - קרים וחמים, מרקים, סלסות, רטבים, לחמים, מתבלים, פסטות ועוד. הזמן מתקצר ואתם חוסכים באנרגיה. מעולם לא היה פשוט וקל יותר לארח.

כוסות חד פעמיות מתכלות - לשתייה קרה וחמה

בנוסף לצלחות, אנו מציעים גם כוסות חד פעמיות מתכלות.

מלבד העובדה שכאשר אנו מארחים בעזרת כלים חד פעמיים מתכלים, אנו יכולים לרכוש את הכוסות המתכלות גם לשימוש ביתי עצמי. בתים רבים בישראל מחזיקים בכוסות חד פעמיות כשפתאום השכנים קופצים לביקור, כאשר חברים של הילדים באים אלינו אחרי הגן או בית הספר ובכלל, לפעמים פשוט לא בא לנו לרחוץ כלים אז אנחנו שותים שתייה קלה או חמה עם כוסות חד פעמיות.

סכו״ם מתכלה

כדי להשלים את חווית האירוח האקולוגית, אנו מספקים לקהל לקוחותנו גם מזלגות, סכינים וכפות חד פעמיים מתכלים. כל הסכו״ם שלנו מיוצר מעץ איכותי שאינו נשבר בקלות ולכן נוח מאוד לאכול באמצעותו, בשונה מהסכו״ם שעשוי מפלסטיק, הוא נוטה להישבר.

לסיכום, לפניכם מבחר מגוון של כלים חד פעמיים מכל הסוגים והמינים. אתם יכולים לבחור את סוג הצלחות בהתאם לגודל האירוע או הטיול. כך, עם כלים חד פעמיים מתכלים אתם לא רק חוסכים את פעולת השטיפה, אתם גם בוחרים בפתרון הכי פחות מזהם. בנוסף, תוכלו להנות גם ממוצרי ניקיון אקולוגיים, שקיות מתכלות ושקיות בד מכותנה לכל מטרה.